یکشنبه , 10 فروردين , 1399

ميز ويبره بتن
مشخصات فني دستگاه ميز ويبره بتن:
بدنه اصلي اين دستگاه از پروفيل با استقامت بالا ساخته شده است. صفحه اصلي ميز از ورق 2 ميليمتر ميباشد و در شرايط مناسب و با کيفيت بالا جوشکاري و بهم متصل گرديده است.براي جلوگيري از لرزش بدنه اصلي ميز ويبره ، بر روي پايه هاي اين دستگاه به گونه اي سوراخکاري شده است که ميتوان آنرا بروي زمين پيچ کرد. فنرهاي استفاده شده دراين دستگاه از کيفيت بالا و در سايز مناسب با وزن کاربردي ميز ويبره طراحي و ساخته شده است تا علاوه بر جلوگيري از صداي زياد دستگاه لرزش مطلوب و يکنواختي ارائه شود . دستگاه مجهز تابلوي برق با سيستم کنترل فاز و همچنين در صورت سفارش تايمر اتوماتيک مي باشد . رنگ اين دستگاه الکترواستاتيک مي باشد تا در مقابل رطوبت و لرزش مقاومت داشته باشد .
 تعريف دستگاه ميز ويبره :
دستگاه ميز ويبره جهت توليد لرزش و يا همگن کردن مواد داخل قالب ها و از بين بردن فاصله مياني مواد از هم و يا عمل فشرده سازي در صنايع مختلف مي باشد که در مقادير متفاوت و همچنين پيکر بندي با توجه به نوع سفارش ساخته مي شود .
انواع ميز ويبره :
اين دستگاه در دو حالت مغناطيسي و الکترومکانيکي ساخته مي شود . انتخاب مدل و نوع دستگاه ميز ويبره به نوع کاربرد و ويژگي ها و واکنش مواد بستگي دارد .
در دو سایز 50*50 و 70*70 قابل ارائه میباشد

مشخصات عمومی : براي تراكم نمونه‌هاای بتنی در آزمايشگاه استفاده می شود .بدنه اصلی از ورق فولادی و پروفيل طراحی گرديده است . به طوريكه داراي بدنه‌اي صلب و محكم مي‌باشد . جهت ويبراسيون از يك دستگاه ويبراتور مگنتيك با قدرت 250 وات استفاده شده است.
انواع : در دو سایز 50 * 50 و 70 * 70 سانتی متر قابل ارایه می باشد.
ابعاد :   70*70 cm
وزن :    80 Kg
ابعاد :   50*50 cm
وزن :     65 Kg