یکشنبه , 10 فروردين , 1399

دستگاه جک بتن شکن 200 تن نمایشگر دیجیتال

نام آزمایش : اندازه گیری مقاومت فشاری نمونه های مکعبی و استوانه ای
مشخصات مشخصات فني جک بتن شکن :
طراحي بدنه و سيستم هيدروليک جک بتن شکن با احتساب توانايي بالاترين فشار کاملا مستحکم و بدون استهلاک ميباشد. بدنه جک بتن شکن با رعايت استاندارد هاي ASTM با ضخامت مناسب ساخته شده چنانکه هيج کرنشي در هنگام بارگذاري در مقادير نيروي بالا ندارد . در این  جک بتن شکن از يک موتور تک فاز کلاچ دار يک اسب استفاده شده است . سيلندر و پيستون ( جک بارگذاري ) اين دستگاه  سنگ کاری شده و با استفاده از اورينگ پکينگ هاي آلماني با بالاترين راندمان کاري و همچنين عمر بالاي سيلندر و پيستون را از نظر نشتي روغن ، تضمين مي کند . نمايشگر این جک داراي منويي ساده و قابل نصب به کامپيوتر مي باشد . همچنين جهت کاليبراسون جک بتن شکن از يک منوي ساده و البته دقيق استفاده شده است . سنسور فشار يا پرشر ترانسميتر اين دستگاه 600 بار ميباشد.
اين دستگاه از يک درب فلزي لولايي با سوراخ هاي منظم جهت ديدن نمونه بتن در هنگام شکست ساخته شده است . جک بتن شکن اين شرکت با بالاترين کيفيت ممکن و همينطور قيمت مناسب ارائه می گردد
رنگ بدنه جک اپوکسی میباشد .
 نکات مهمي که در هنگام خريد جک بتن شکن بايد توجه داشت :
• سيستم هدروليک و الکترو موتور
• سيلندر و پيستون (جک بارگذاري )
• نمايشگر و دقت پرشر ترانسميتر
• و در آخر شکل کلي بدنه
يکي از مهمترين عوامل شکست نمونه هاي بتن سرعت و همچنين يکنواختي در هنگام بارگذاري ميباشد اين دستگاه با طراحي سيستم هيدروليک جديد از نظر يکنواختي در سرعت بارگذاري و همچنين صداي کمتر پمپ عملکرد بهتري نسبت به دستگاه هاي مشابه دارد .
• وزن کل : 450Kg